Cennik usług dietetycznych

Pierwsza konsultacja dietetyczna

Pierwsza wizyta bez względu na to, czy jest to wizyta tradycyjna, telefoniczna czy online, jest zawsze darmowa. Nie zobowiązuje ona także do rozpoczęcia współpracy z dietetykiem. Termin wizyt ustalany indywidualnie po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym. Nie posiadam obecnie własnego gabinetu do spotkań stacjonarnych, ale bez problemu znajdziemy dogodne miejsce do spotkania.

Facebook

Ugryź zdrowie

Intagram

ugryzzdrowie
.dietetyk

TikTok

@ugryz.zdrowie

Porozmawiajmy

Dieta odchudzająca

W ramach pakietu otrzymujesz zindywidualizowany jadłospis dostosowany do Twojego zapotrzebowania i aktywności fizycznej. Jadłospis jest układany na podstawie wypełnionego wcześniej wywiadu dietetycznego, który wysyłam drogą e-mailową. Uwzględnia preferencje smakowe i nielubiane produkty. Do pakietu dołączam materiały dodatkowe, które zawierają informacje dotyczące współpracy i samej diety – m.in. indywidualne zalecenia, lista zamienników oraz wskazówki, jak czytać etykiety. W ciągu tygodnia obiady i kolacje są takie same na dwa dni – możliwość wyboru opcji różne obiady i kolacje w weekendy bez dodatkowej opłaty.  

 • Jadłospis 7 dniowy (max. 3 -4 tyg*) od 200zł**
 • Jadłospis 14 dniowy (max. 6-8 tyg) od 300zł
 • Dla par jadłospis 7 dni (max. 3-4tyg) od 300zł
 • Dla par jadłospis 14 dni (max. 6-8 tyg) od 450zł

Dieta odchudzająca na thermomix

W ramach pakietu otrzymujesz zindywidualizowany jadłospis dostosowany do Twojego zapotrzebowania i aktywności fizycznej. Menu zawiera przepisy autorskie oraz zmodyfikowane przepisy z platformy. Dzięki temu przygotujesz swoją dietę razem z Thermomix. Jadłospis jest układany na podstawie wypełnionego wcześniej wywiadu dietetycznego, który wysyłam drogą e-mailową. Uwzględnia preferencje smakowe i nielubiane produkty. Do pakietu dołączam materiały dodatkowe, które zawierają informacje dotyczące współpracy i samej diety – m.in. indywidualne zalecenia, lista zamienników oraz wskazówki, jak czytać etykiety. W ciągu tygodnia obiady i kolacje są takie same na dwa dni – możliwość wyboru opcji różne obiady i kolacje w weekendy bez dodatkowej opłaty.  

 • Jadłospis 7 dniowy (max. 3 -4 tyg*) od 200zł**
 • Jadłospis 14 dniowy (max. 6-8 tyg) od 300zł
 • Dla par jadłospis 7 dni (max. 3-4tyg) od 300zł
 • Dla par jadłospis 14 dni (max. 6-8 tyg) od 450zł

Pakiet Med-Diet i Thermomix Med-Diet***

W ramach pakietu Med.-Diet otrzymujesz indywidualny jadłospis dostosowany do Twojego stanu zdrowia i uwzględniający zalecenia w konkretnych schorzeniach. Jadłospis jest układany na podstawie wypełnionego wcześniej wywiadu dietetycznego, który wysyłam drogą e-mailową. Uwzględnia schorzenia, eliminacje pokarmowe, preferencje smakowe i nielubiane produkty. Każda dieta w chorobie jest oparta na szczegółowym wywiadzie oraz wynikach badań, Do pakietu dołączam materiały dodatkowe, które zawierają informacje dotyczące współpracy, ewentualnie żywienia w jednostce chorobowej (jeśli zostanie wyrażona taka chęć) i samej diety – m.in. indywidualne zalecenia, lista zamienników oraz wskazówki, jak czytać etykiety. W ciągu tygodnia obiady i kolacje są takie same na dwa dni – możliwość wyboru opcji różne obiady i kolacje w weekendy bez dodatkowej opłaty.  

 • Jadłospis 7 dniowy (max. 3 -4 tyg*) od 210zł**
 • Jadłospis 14 dniowy (max. 6-8 tyg) od 310zł

Edukacja żywieniowa/konsultacja

Cykl spotkań z dietetykiem, na których opowiem Ci na czym polega zdrowe odżywianie lub odżywianie w danej jednostce chorobowej. Dowiesz się jak komponować swoje posiłki, a także jak jedzenie wpływa na Twój organizm. Tematy spotkań ustalane są indywidualnie, według potrzeb klienta. Otrzymasz ode mnie także materiały pomocnicze z najważniejszymi informacjami ze spotkań.

 • Spotkanie ok. 60 min 100zł
 • Konsultacja dietetyczna (analiza diety + zalecenia) 150zł

Masz pytania odnośnie oferty i ceny? Zapraszam do kontaktu:

Razem osiągniemy sukces!

* Ilość tygodni przez które można powtarzać dany jadłospis

**Cena dotyczy jadłospisu dla osoby zdrowej. Obiady i kolacje są takie same na dwa dni, a weekendy różne. W celu uzyskania informacji na temat cen diety z różnymi posiłkami każdego dnia proszę kontaktować się e-mailowo.

***Cena ustalana indywidualnie w zależności od schorzenia/ ilości chorób dietozależnych. W przypadku bardziej pracochłonnej diety cena może ulec zmianie.

Podobała Ci się strona?

Wystaw nam ocenę!

Średnia 4.8 / 5. Liczba głosów: 4

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!