Dieta indywidualna

Dieta indywidualna jest doskonałą opcją dla wszystkich, którzy marzą o zmniejszeniu masy ciała i poprawie swojego sposobu żywienia. Jeśli preferujesz gotowy jadłospis dopasowany do Twojego zapotrzebowania i preferencji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zacznij już dziś dietę odchudzającą z jadłospisem!

Facebook

Ugryź zdrowie

Intagram

ugryzzdrowie
.dietetyk

TikTok

@ugryz.zdrowie

Porozmawiajmy

Porozmawiajmy

Kto powinien zdecydować się na dietę indywidualną?

Dieta indywidualna skierowana jest do osób, które są zdrowe i nie zmagają się z poważniejszymi schorzeniami wymagającymi specjalnego wsparcia dietetycznego. Chcesz stracić nadprogramowe kilogramy przez stosowanie diety odchudzającej z jadłospisem na 7 lub 14 dni a może poprawić swoje żywienie i nauczyć się przygotowywać nowych, smacznych a przede wszystkich zdrowych potraw? Napisz do mnie! Doskonały wybór dla osób, które wolą otrzymać dokładnie rozpisane posiłki i nie szukać inspiracji w Internecie. Zrobię to za Ciebie i dopasuje całą dietę pod Twoje indywidualne potrzeby!

Jak to wygląda w praktyce?

Darmowa konsultacja online

Zadbaj o siebie i najbliższych

Podczas darmowej konsultacji on-line lub na spotkaniu omówimy Twój stan zdrowia, tryb życia oraz wspólną współpracę. Ustalimy realne cele oraz sposób ich realizacji, tak aby spełnić Twoje oczekiwania. Otrzymasz ode mnie specjalny wywiad żywieniowy (dostępny także do pobrania na stronie), który następnie wypełnisz. Znajdziesz w nim pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków, suplementów oraz pytania z zakresu Twojego sposobu żywienia. Pamiętaj, że dokładne wypełnienie wywiadu to gwarancja lepszej współpracy i dopasowanie diety indywidualnej pod Twoje preferencje żywieniowe.

Po wypełnieniu wywiadu dietetycznego będę potrzebowała Twoich aktualnych wyników badań. Wymagam tych najbardziej podstawowych – morfologia krwi, lipidogram (cholesterol całkowity, cholesterol HDL i LDL), trójglicerydy, glukoza na czczo. W razie potrzeby możemy poszerzyć ten pakiet o dodatkowe badania w celu sprawdzenia np. poziomu insuliny, gospodarki żelaza czy hormonów. Jest to bardzo ważny element współpracy dietetycznej, ponieważ pozwala mi na lepsze dopasowanie diety pod Twój stan zdrowia.

Po przesłaniu wywiadu i badań decydujesz na ile dni chciałbyś otrzymać jadłospis. W przypadku diety odchudzającej jadłospis może być na 7 lub 14 dni, który następnie powtarzasz przez ustalony okres czasu.

Następnie układam dla Ciebie dietę indywidualną, która jest dopasowana nie tylko do Twojego zapotrzebowania energetycznego, ale także zawiera odpowiednią ilość makroskładników, czyli białka, węglowodanów i tłuszczy. Biorę pod uwagę Twój styl życia, aktywność fizyczną i wykonywaną pracę, aby jak dieta była jak najlepsza. Jadłospis jest przejrzysty i zawiera nazwę potrawy, produkty użyte do jej stworzenia oraz sposób przygotowania. Dzięki temu nie musisz głowić się, jak przygotować swoje danie!

Do jadłospisu dołączam także dodatkowe materiały – indywidualny plan żywieniowy. Zawarte w nim informacje ułatwią Ci rozpoczęcie diety, ale także wskażą dobre jakościowo produkty oraz listę zamienników żywności. Koniec z monotonią jedzenia. Jeśli w jadłospisie nie pasuje Ci jakiś produkt możesz go wymienić dzięki specjalnie stworzonej liście zamienników. Nie musisz zastanawiać się, czy zamiana jednego produktu na drugi jest poprawna – wystarczy spojrzeć do swojego planu żywieniowego. Ponadto znajdziesz w nim specjalną tabelkę do której możesz wpisywać swoją wagę i pomiary, co będzie dodatkową motywacją.

W każdym momencie współpracy możesz skontaktować się ze mną przez e-maila, telefon, stronę internetową lub Facebook’a. Jeśli pojawią się pytania, wątpliwości lub uwagi napisz do mnie. Dieta indywidualna online jest bardzo wygodnym rodzajem współpracy. Możesz napisać do mnie o każdej porze i otrzymać szybszą odpowiedź! Masz możliwość opieki dietetycznej praktycznie o każdej porze dnia i przez cały tydzień. Nie musisz już szukać wolnej chwili po pracy na spotkanie ze swoim dietetykiem.

Po określonym czasie z pierwszym jadłospisem wykupujemy nowy, który będzie towarzyszył Ci przez kolejne tygodnie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nowymi potrawami i ponownie dopasowaną pod Twoje aktualne zapotrzebowanie dietą. Pamiętaj, że współpraca dietetyczna to nie szybka dieta odchudzająca! Każdy ma swoje tempo utraty kilogramów 😉 Być może uda nam się osiągnąć wymarzoną wagę z jednym jadłospisem, a może będziemy potrzebowali ich trochę więcej. Dużo zależy od Ciebie!

Jeśli zrealizujemy cele przejdziemy do etapu stabilizacji wagi. Dowiesz się jak zapobiec efektowi jo-jo i jak powinno wyglądać Twoje żywienie po zakończeniu diety.

Po skończonej diecie masz możliwość dalszego kontaktu ze mną. To kolejna zaleta diety indywidualnej przez Internet – możesz zapytać się o to, co jeść po zakończonej współpracy lub rozwiać swoje wątpliwości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Darmowa konsultacja online

Zadbaj o siebie i najbliższych

Jakie są zalety współpracy online opartej na diecie indywidualnej?

Najważniejszą zaletą diety indywidualnej jest otrzymanie jadłospisu, który będzie stworzony pod Twoje potrzeby. Każdy otrzymuje ode mnie spersonalizowaną dietę, która uwzględnia jego zapotrzebowanie, odpowiedni rozkład makroskładników i zawiera produkty, które mogą wpłynąć korzystnie na stan zdrowia. Koniec z dietami dla wszystkich! Każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na dietę. Dzięki współpracy dietetycznej możemy zmienić ilość kalorii w każdym momencie trwania diety.

Kolejnym atutem jest niewątpliwie otrzymanie jadłospisu z gotowymi przepisami, na bazie których tworzysz swoje dania. Nie musisz tracić czasu na szukanie szybkich diet odchudzających w Internecie i zdrowych przepisów. Wystarczy, że otworzysz swój jadłospis i przygotujesz konkretny posiłek. Wszystko masz dokładnie opisane, a w razie pytań jestem zawsze do dyspozycji. Ponadto lista zamienników umożliwi Ci wymianę owoców, kaszy, pieczywa czy makaronu jeśli dany produkt Ci nie podpasuje.

Dzięki diecie indywidualnej on-line masz możliwość kontaktu ze mną w każdym momencie. Wystarczy wybrać dla siebie odpowiednią formę przez e-maila, telefon, stronę internetową lub Facebook’a. Umożliwia to zadanie pytań lub rozwianie wątpliwości w łatwiejszy sposób, a jednocześnie gwarantuje szybszą odpowiedź. Możesz również zwrócić się z prośbą o zmianę jakiegoś dania, które Ci nie pasuje. W tym przypadku warto przeczytać regulamin współpracy umieszczony w planie dietetycznym 😉 Opisałam tam dokładnie ile dań jestem w stanie zmienić dla Ciebie.

Z moją pomocą osiągniesz swoje cele i poprawisz swój stan zdrowia! Napisz już dziś i skorzystaj z współpracy dietetycznej z pomocą jadłospisu. Wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Jeśli chcesz podjąć walkę o swoje zdrowie i sylwetkę napisz do mnie:

Razem osiągniemy sukces!

Zapisz się do newslettera