Dietetyk online. Profesjonalna pomoc dla Ciebie!

0
(0)

Dietetyk online to współczesne rozwiązanie dla osób chcących korzystać z porad dietetycznych, ale niemających czasu na częste konsultacje i tradycyjne wizyty. Szybko, bez zbędnych formalności, korzystając z nowoczesnych form przekazu, możesz się ze mną skontaktować i poznać szczegółową ofertę. Nie czekaj, zadbaj o siebie i swoją dietę, przeanalizuj nawyki żywieniowe i ugryź zdrowie!

Spis treści
Internetowe porady dietetyczne
Jak to działa?
Wybierz sposób kontaktu
Zdrowy styl życia przede wszystkim
Analiza nawyków żywieniowych
Jak wygląda konsultacja?

Kim tak właściwie jest dietetyk online?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących zaoszczędzić czas albo też lubiących załatwiać większość ważnych spraw przez Internet, proponuję Ci poradnię dietetyczną dostępną online. Brak kolejek, elektroniczna forma dostępna praktycznie wszędzie, gdzie jest sieć, ale też możliwość przełamania często występującej psychologicznej bariery uniemożliwiającej osobistą wizytę. To wszystko w połączeniu z kompletnym wyborem działań, jakie dietetyk może podjąć, daje ponadprzeciętną jakość usług i nowe możliwości.

Zakres działań dietetyka w sieci

Proponuję Ci ofertę szerszą niż ta, jaką znaleźć możesz w tradycyjnych gabinetach dietetycznych. Analiza nawyków, układanie diety na określony czas, ciekawe przepisy, porady i rozmowa – wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych lub bardziej tradycyjnych środków przekazu. Ale oferuję też dużo więcej – dietę dla par, edukację żywieniową czy dietę w przebiegu różnych chorób. Na mojej stronie internetowej, profilu na Facebooku czy Instagramie znajdziesz także wiele ciekawych informacji, aktualności i wpisów, dzięki którym możesz się zainspirować w byciu fit&healthy.

Nowoczesny czy tradycyjny kontakt? Ty wybierasz

Nie narzucam Ci określonej formy kontaktu. Dobrze wiem, że niektórzy lubią pisać liczne wiadomości, inni rozmawiać przez komunikatory z dźwiękiem i wizją, a jeszcze innym najbardziej pasuje rozmowa telefoniczna. Możliwości kontaktu jest mnóstwo, dopasuję się do Twoich potrzeb. Stawiam na nowoczesne formy kontaktu, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno w dzisiejszych czasach wygospodarować dłuższą wolną chwilę na osobiste wizyty. Współpraca online to możliwość odbycia konsultacji z każdego miejsca na ziemi. Gwarantuję Ci pełnię uwagi i kompetentną obsługę w umówionej formie.

Popularyzuję zdrowy styl życia. Nie zmieniaj tylko diety

Jeżeli bycie na diecie nie jest dla Ciebie pierwszym doświadczeniem tego rodzaju, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak trudno czasem jest utrzymać jej rezultaty. Dieta odchudzająca, która nie niesie ze sobą zmiany trybu życia oraz przyzwyczajeń to niemalże pewny efekt jo-jo. Dlatego moim zadaniem jest nie tylko ułożenie zdrowego jadłospisu, ale także edukacja żywieniowa. Po analizie Twoich nawyków żywieniowych podpowiem Ci, co warto zmienić, na co zwrócić szczególną uwagę. Odpowiednia ilość płynów w diecie, wyeliminowanie pustych kalorii, ruch – to jedne z wielu aspektów, które pozwolą osiągnąć sukces. Dodatkowo po zakończeniu diety otrzymasz ode mnie informacje, które pozwolą Ci zdrowo się odżywiać na co dzień. Pamiętaj, że dieta to nie chwilowe włączenie zdrowego jadłospisu na 7, 14 czy 30 dni, ale zmiana na całe życie! Ponadto zawsze możesz zwrócić się do mnie z pytaniem lub wątpliwościami korzystając z wybranych przez siebie form kontaktu.

Analiza nawyków żywieniowych

Odpowiednia dieta w różnych sytuacjach może wspomóc nie tylko proces odchudzania, ale także leczenie dolegliwości i chorób. Wykonując profesjonalną analizę nawyków żywieniowych, mogę pomóc Ci zmienić to, co jest niezauważane na co dzień przez Ciebie, a destrukcyjnie wpływa na Twój organizm. Forma ta wymaga pełnej współpracy, w tym m.in. prowadzenia dzienniczka żywieniowego obejmującego wszystkie przyjmowane pokarmy i napoje. Wiele badań dowodzi, że ludzie często nawet nie zdają sobie sprawy, co i w jakiej ilości w ciągu dnia zjadają. Zacznij jeść po to, by zdrowo żyć, a nie żyć – by jeść.

Pierwszy kontakt online z dietetykiem. Powiedz mi coś o sobie

Warto, byś zdawał sobie sprawę, że do pierwszej wizyty u dietetyka albo konsultacji online warto się przygotować. Pomoże Ci to w uzyskaniu pełnej odpowiedzi na zadawane pytania i dobrze dobranej, indywidualnie dopasowanej diety czy zaleceń. Oto, na co warto zwrócić uwagę i przygotować przed spotkaniem:

  • kompletne informacje o stanie zdrowia, w tym również o zażywanych lekach; wyniki aktualne badań,
  • zebrane wszystkie ewentualne alergie, nietolerancje, dolegliwości, w szczególności związane z układem pokarmowym,
  • historię diet, jakie przechodziłeś i ich efekty, skutki po dłuższym czasie, samopoczucie w trakcie,
  • preferencje smakowe, lubiane i nielubiane potrawy czy produkty,
  • wykaz aktywności fizycznej oraz dzienniczek żywieniowy z kilku dni.

Tylko poznanie dobrze tych wszystkich aspektów może pomóc w dobraniu właściwych zaleceń. Wszystkie one mają niebagatelny wpływ na zmiany w sposobie odżywiania. Opowiedz mi także o swoim trybie życia, gdyż wiem, że nie każdą dietę da się wprowadzić w każdej sytuacji. Wszystkie powyższe informacje możesz przesłać mi elektronicznie, wypełniając załączony na stronie wywiad żywieniowy. Kiedy już dokonam odpowiedniej analizy zebranych informacji, pomogę Ci ugryźć zdrowie.

Czy dietetyk online może być skuteczny w przypadku osób rekreacyjnie uprawiających sport?

Moja oferta dietetyczna jest szeroka i obejmuje nie tylko osoby zdrowe lub zmagające się z różnymi schorzeniami, ale także osoby, które włączają do diety rekreacyjne uprawianie sportu. Współpraca online w tym przypadku często jest o wiele lepszym wyborem niż tradycyjna forma – wiadomo, że pójście na siłownie, basen czy zajęcia fitness zajmują nasz wolny czas. Po co więc szukać dodatkowej godziny na spotkanie z dietetykiem w gabinecie? Masz możliwość napisania do mnie o każdej porze i uzyskania odpowiedzi.

Waga diety a aktywność fizyczna

Na pewno doskonale wiesz, że dieta redukcyjna będzie jeszcze lepsza i bardziej efektywna, gdy połączysz ją z aktywnością fizyczną. Warto pamiętać, że zwiększony wysiłek wpływa na zmianę zapotrzebowania, co należy wziąć pod uwagę podczas układania diety. Dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych, włączenie ewentualnych posiłków potreningowych lub odżywki białkowej może być bardzo pomocne. Połącz wysiłek z odpowiednią dietą.

Konsultacje na bieżąco – gdy liczy się szybka reakcja

Współpraca z dietetykiem w sieci pozwala na dużą elastyczność usług. W razie potrzeby można zasięgnąć szybkiej porady nawet w nietypowych porach dnia – wystarczy dokonać odpowiednich ustaleń. Dla wielu osób na diecie, czy to sportowej, czy odchudzającej ważny jest stały kontakt, będący także pewną formą motywacji. Świadomość współpracy online i możliwości uzyskania w prosty sposób spersonalizowanych zaleceń od kompetentnego dietetyka pozwoli Ci na szybsze osiągniecie celu i jego dalsze utrzymywanie.

Dobry dietetyk dostępny przez Internet czy telefon to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które z jakichś powodów nie mogą lub nie chcą korzystać z porad w formie tradycyjnej. Oferujemy w pełni profesjonalne usługi w zakresie porad i zaleceń dietetycznych, układania jadłospisu na wybrany okres czy też edukacji żywieniowej, a wszystko z możliwością współpracy online. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z formularza kontaktowego, by rozpocząć swoją nową dietetyczną drogę jeszcze dziś.

Podobała Ci się strona?

Wystaw nam ocenę!

Średnia 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!

Popularne wpisy