Dieta indywidualna online, czyli dieta szyta na miarę!

Dieta indywidualna online
0
(0)

Dieta indywidualna jest z pewnością najczęściej pojawiającą się ofertą wśród dietetyków online. Nie ma się co dziwić, że cieszy się taką popularnością, bo przecież każdy z nas chciałby otrzymać jadłospis dopasowany do swoich potrzeb. Ale czy zawsze tak jest? Tu bywa różnie, a ja chciałabym pokazać Wam jak powinna wyglądać taka dieta uszyta na miarę i dlaczego warto skorzystać z niej przez internet!

Spis treści:
Jaki sposób na odchudzanie wybrać?
Dlaczego warto?

Jaki sposób na odchudzanie wybrać? Odpowiedź jest prosta – dieta indywidualna online!

Dieta indywidualna online to najlepszy wybór dla Ciebie. Jeśli zmagasz się z nadmiernymi kilogramami, chcesz poprawić swoje odżywianie lub chorujesz na schorzenie, które wymaga dietetycznego wsparcia to właśnie ta oferta jest skierowana do Ciebie. Indywidualne podejście i spersonalizowany jadłospis to synonim diety stworzonej przez dobrego dietetyka, ale także podstawa odpowiedniej diety indywidualnej. Zdecydowana większość osób wybiera ten rodzaj współpracy, kiedy podejmuje krok w kierunku zdrowego stylu życia i zmiany swoich nawyków żywieniowych na lepsze dla zdrowia. Jest to najwygodniejszy z możliwych sposobów na osiągnięcie sukcesu, ale wymaga też wyrzeczeń, jak każda inna dieta.

Co sprawia, że decydujemy się na zmiany?

Tak naprawdę każdy z nas znajdzie przynajmniej jeden powód, dla którego chciałby rozpocząć dietę. A może tych powodów znalazłoby się więcej, jeśli głębiej byśmy się zastanowili? Chęć polepszenia swoich wyników badań, uzyskanie wymarzonej figury czy po prostu nauka zdrowego odżywiania to najczęstsze motywacje do zmian. Brzmi znajomo, prawda? Wiele osób podejmuje taką decyzję ze względu na swoje zdrowie, ale zdarza się, że pod namową innych osób decydujemy się na ten krok. Czasami jest to bardzo korzystny krok naprzód, ale musimy pamiętać o tym, że to w naszych rękach leży nasze zdrowie i tylko nasz wysiłek oraz mobilizacja może skutkować długotrwałym efektem, który zachwyci bliskich z naszego otoczenia. A może nawet stanie się motywacją dla innych, aby coś w swoim życiu zmienić!

Świadoma decyzja jako klucz do sukcesu

Przede wszystkim musisz podjąć decyzję o tym, że jesteś zdecydowany na współpracę. To najważniejszy krok, który ma tak naprawdę ogromne znaczenie. Jeśli uznasz, że ten czas jest najbardziej odpowiedni na zmianę swojego życia i podjęcie walki o lepsze zdrowie to już osiągnąłeś sukces! Wiele osób rozpoczyna dietę, bo akurat trafiła się promocja lub koleżanka z pracy zaczęła się lepiej odżywiać. Taka motywacja jest dość krótkotrwała a chaotyczne podejście do zmian zazwyczaj kończy się szybkim zniechęceniem. Ponadto próby samodzielnego odchudzania mogą przynieść więcej szkód niż korzyści i zakończyć się efektem jo-jo, który wcale nie kojarzy nam się z wesołą zabawką z czasów dzieciństwa.

Najważniejsze przed rozpoczęciem współpracy z dietetykiem jest ułożenie sobie w głowie, dlaczego tak naprawdę chcę coś w swoim życiu zmienić. Może być to po prostu lepsza sylwetka, chęć zmieszczenia się w wymarzoną sukienkę czy garnitur, a może zaprezentowanie się rodzinie w nowej odsłonie na najbliższym weselu. Tak naprawdę może być to prozaiczna rzecz, ale gdy zgłębimy się w nią okaże się, że od sukienki w którą chcemy się zmieścić dojdziemy przez uzyskanie lepszej sylwetki do poprawy naszego zdrowia. Ważne, aby decyzja nie była podjęta w 5 minut, a przemyślana. To już połowa sukcesu, bo zaufajcie mi, że ludzie, którzy postawią sobie cel i mają świadomość dlaczego i po co to robią osiągają lepsze wyniki!

Notes z dietą i laptop

Jak zacząć współpracę?

Jeśli już wiesz, co Cię skłoniło do podjęcia współpracy – po pierwsze skorzystaj z konsultacji z dietetykiem. Wybierz dobrego dietetyka, który przekona Cię do siebie swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiedni wybór to gwarancja otrzymania diety dopasowanej do Ciebie i Twoich preferencji, ciągły kontakt oraz motywacja!

Jeśli nie masz czasu na umawianie się na wizytę – skorzystaj z moich usług online! Dzięki temu zaoszczędzisz kilka godzin w ciągu dnia i nie będziesz musiał jechać do gabinetu, co w dzisiejszych czasach jest utrudnione. Możesz skontaktować się ze mną przez praktycznie każdy środek przekazu – mail, formularz kontaktowy, media społecznościowe czy tradycyjną rozmowę telefoniczną. To gwarantuje wygodę, a ponadto możliwość kontaktu w każdy dzień o każdej porze. Ponadto możesz liczyć na szybszą odpowiedź bez konieczności czekania na kolejną wizytę. Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz specjalny wywiad dietetyczny, który pozwoli nam rozpocząć współpracę indywidualną z uwzględnieniem Twojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków, trybu życia i preferencji.

Dlaczego warto rozpocząć dietę indywidualną przez Internet? Zalety rozwiązań online i ich ceny

Odpowiedź na te pytanie jest prosta – ponieważ dieta przez internet jest wygodna! Samo rozpoczęcie współpracy jest bardzo komfortowe i łatwe. Oszczędność czasu i pieniędzy na pierwszą konsultacje to ogromna korzyść, która może przekonać do wyboru właśnie takiej formy.
Wiele osób zastanawia się nad ceną diety indywidualnej online. Tak naprawdę cena nie różni się znacząco od tradycyjnej współpracy z dietetykiem, ale niewątpliwą korzyścią jest darmowa pierwsza konsultacja. Dzięki temu oszczędzasz kilkadziesiąt złotych, a nawet więcej! A co najważniejsze, takie rozwiązanie nie różni się wiele od normalne wizyty w gabinecie. Wywiad dietetyczny przeprowadzony zdalnie ma takie samo znaczenie, jak ten prowadzony w sposób tradycyjny. W jednym i drugim przypadku wszystko zależy od Ciebie i dokładnego wypełnienia. Warto pamiętać, że im więcej informacji uzyskam od Ciebie w wywiadzie, tym lepsza będzie dieta, którą dla Ciebie stworzę.

W przypadku każdej diety niezbędny jest stały kontakt z dietetykiem. Ma to ogromne znaczenie dla motywacji, ale przede wszystkim pozwala na kontrolę wyników. W przypadku rezygnacji ze standardowych wizyt konieczne jest przejście na internetowe wizyty mające na celu weryfikacji postępów i utraty wagi. Jest to bardzo ważny element, szczególnie jeśli podejdziemy do tego z psychologicznego punktu widzenia. Stały kontakt daje nam ogromne wsparcie podczas zmiany naszego odżywiania. Każda zmiana wiąże się z obawami, a rozmowa z osobą, która ma wiedzę i niejako nadzoruje cały proces odchudzania, pozwala nieco uspokoić lęk i daje motywację do działania. Wiele osób potrzebuje po prostu rozmowy, która upewni ich w przekonaniu, że to co robią jest dobre i konieczne, aby mogli cieszyć się lepszym zdrowiem przez długie lata. Czasami wystarczy po prostu pochwała wyników, a czasami dłuższa rozmowa dodaje otuchy. Jeśli podczas naszej współpracy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania – możesz skorzystać z mojej pomocy o każdej porze i dzięki dużym możliwościom kontaktu!

Kompleksowe podejście

Musimy pamiętać, że otrzymanie jadłospisu to nie wszystko! Czasami jest to za mało, aby osiągnąć sukces. W przypadku diety indywidualnej najważniejsze jest kompleksowe podejście do procesu odchudzania.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście jadłospis. Powinien być on jednak odpowiedni stworzony, abyś go stosował. Warto zdać sobie sprawę, że nawet najlepsza dieta nas nie odchudzi, jeśli nie będziemy jej stosować. Niby proste, ale często o tym zapominamy. Po pierwsze taki jadłospis powinien być zindywidualizowany i dopasowany do Twojego zapotrzebowania kalorycznego, trybu życia oraz preferencji. Dlatego po raz kolejny podkreślam istotę wywiadu dietetycznego. Kiedy otrzymam go od Ciebie zapisuję sobie wszystkie informację na kartce, która towarzyszy mi podczas układania Twojego jadłospisu. Wypisanie produktów za którymi nie przepadasz gwarantuje, że nie pojawią się one w diecie, a Ty nie będziesz musiał zastanawiać się, jak je zamienić.

Kompleksowe podejście to oprócz jadłospisu i stałego kontaktu także otrzymanie pomocy dietetycznych. Co dokładnie mam na myśli? Wraz z dietą przesyłam dodatkowe pliki, które zawierają cenne informację dotyczące jej stosowania. Często osoby rozpoczynające swoją przygodę z odchudzaniem nie wiedzą, jak podejść do stworzonego przez dietetyka menu. Jak ważyć produkty, jak gotować, kiedy spisać swoją wagę itd. Pytań jest naprawdę masa! Dzięki materiałom, które ode mnie otrzymasz możesz poznać odpowiedzi na te pytania, a ponadto dowiedzieć się więcej o swoim schorzeniu, jeśli takie posiadasz, a co najważniejsze otrzymujesz listę produktów z dobrym składem i wskazówkami na co zwracać uwagę oraz informacje, jak zamieniać produkty w diecie.
To wszystko sprawia, że Twoja dieta jest kompleksowa i indywidualna – stworzona na miarę!

Druga strona medalu – na co uważać? Jakie są opinie o prywatnym jadłospisie?

Opinie o diecie indywidualnej przez Internet są różne, jak w przypadku każdej innej usług. Kluczem do dobrej diety jest przede wszystkim wybór odpowiedniej osoby. Często spotykam się z pytaniem, czy wysyłam jadłospis szablonowy, czyli tak sam dla wszystkich. Odpowiedź brzmi nie. Każda osoba, która zwraca się do mnie z zapytaniem o współpracę ma gwarancję, że otrzymuje w pełni zindywidualizowany jadłospis. Nie musisz się martwić, że znajdziesz tam brukselkę, jeśli zaznaczysz, że za nią nie przepadasz. To sprawia, że dieta jest przyjemna i pasuje do Twoich preferencji smakowych. Każdy z nas jest inny, a więc dieta powinna być niejako szyta na miarę i dopasowana tylko do Ciebie. Pomimo, że potrawy mogą się powtórzyć w kilku jadłospisach są one na bieżąco modyfikowane pod konkretną osobę.

Naucz się zdrowego stylu życia

Indywidualna walka o lepszą figurę czy zdrowie jest zawsze trochę trudniejsza niż we dwoje. Wymaga więcej pracy ale i większej motywacji, bo przecież ciężko jeść dietetyczne dania, kiedy osoba obok zajada się schabowym. Musisz jednak pamiętać, że jest jak najbardziej skuteczna!
Nauka zdrowego stylu życia to dość długi proces, ale rozpoczęcie z odpowiednią dietą to dobra droga do zdrowia! Oprócz jadłospisów możesz także skorzystać z opcji edukacji żywieniowej, która pomoże Ci zrozumieć dietetyczne podstawy i pomoże w lepszych wyborach żywieniowych. Ponadto kontakt ze mną jest możliwy także po zakończeniu naszej współpracy i w każdym przypadku, gdy masz wątpliwości lub pytania możesz się ze mną skontaktować.
Skontaktuj się ze mną i wspólnie ugryźmy zdrowie!

Podobała Ci się strona?

Wystaw nam ocenę!

Średnia 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!

Popularne wpisy