Dieta 2000 kcal z Thermomix

Dieta 2000 kcal z termomix
0
(0)

Dieta 2000 kcal z Thermomix jest rozwiązaniem dla osób, które pragną zgubić zbędne kilogramy i przestawić się na zdrowe nawyki żywieniowe. Skorzystanie z takiego urządzenia ułatwi ten proces, nawet gdy nie czujesz się specjalnie dobrze w przygotowywaniu potraw. Ten sprzęt sam wykona za Ciebie większość czynności. W praktyce okazuje się to jednak pomocne nawet dla ludzi lubiących gotowanie, ponieważ jest to duże odciążenie, które pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Warto skorzystać z indywidualnej współpracy w tym zakresie, by dobrać jak najbardziej dogodną opcję dla naszego organizmu.

Spis treści:
Co warto wiedzieć?
Dla kogo?
Zalety
Realizacja zamówienia
Indywidualne podejście
Przebieg współpracy
Dobry wybór

Co warto wiedzieć o diecie Thermomix 2000 kcal?

Dieta 2000 kcal z Thermomix będzie odpowiednim wyborem przede wszystkim, jeżeli posiadasz już takie urządzenie lub masz pełne przekonanie do jego zakupu. Taki pułap kaloryczny będzie właściwy głównie dla mężczyzn chcących zgubić kilogramy i aktywnych kobiet. Atutem wybrania tej drogi odchudzania jest na pewno to, że wymaga zdecydowanie mniej wysiłku i czasu, podczas gdy można się cieszyć regularnymi i pełnowartościowymi posiłkami. Co ważne, przygotowane posiłki będą smaczne, co ułatwi wytrwanie w takim postanowieniu.

Kto może z niej skorzystać?

Słysząc o zaletach tego urządzenia, na jego zakup zdecydowało się już wiele osób, a nie brakuje i kolejnych, które są zdeterminowane względem podjęcia takiej decyzji. Należy jednak pamiętać, że nie mniej istotne jest odpowiednie jego użytkowanie. Korzystając z tego sprzętu, można przygotować dużo pysznych, ale wysokokalorycznych posiłków. Warto zatem uważać, żeby ten aspekt nie zdominował jadłospisu, gdyż łatwo jest wtedy zgubić drogę do spożywania jedzenia odpowiadającego realnemu zapotrzebowaniu. Posiadając Thermomix lub będąc pewnym jego zakupu, można łatwo zadbać o odpowiedni tryb żywienia, a nawet przystąpić do odchudzania. Wspomniany pułap kaloryczny będzie odpowiadał pod tym kątem przede wszystkim mężczyznom lub aktywnym kobietom, które w wyniku aktywności fizycznej powinny przyjmować nieco więcej kalorii. W przypadku pań skorzystanie z takiej diety może się wiązać również z budowaniem masy mięśniowej. Jeżeli masz dzienne zapotrzebowanie w okolicach 2000 kalorii, ale chcesz zmienić swój jadłospis i dopasować go pod kątem używania tego właśnie urządzenia, wybór takiej diety będzie idealnym pomysłem.

Jakie są korzyści?

Thermomix jest przede wszystkim wielofunkcyjny i to w realnym zakresie, czyli zajmuje się najróżniejszymi zadaniami, od siekania czy mieszania, po samo gotowanie. Tym samym ogranicza do minimum wszystko to, co musi robić użytkownik. Na pewno można zatem liczyć na to, że zaoszczędzi się sporo czasu, a do tego przyrządzanie potraw staje się niezwykle proste i poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie potrafią lub nie lubią samemu gotować. Przy okazji pozwoli to zachować więcej wolnego miejsca w kuchni, gdyż przy takim wielofunkcyjnym urządzeniu można zrezygnować z korzystania z innych sprzętów. Decydując się na taką dietę, nie trzeba się zatem obawiać wizji tego, że zdrowe odżywianie musi się wiązać ze spędzeniem połowy dnia w kuchni.

Zdrowy posiłek

Zamów dietę 2000 kcal na Thermomix

Dietę 2000 kcal na Thermomix możesz zamówić u mnie, profesjonalnego dietetyka, co sprawi, że dobór jadłospisu będzie odpowiedni do założonych przez Ciebie celów. Nie musisz się przejmować szukaniem gotowych szablonów i kalkulowaniem bilansów kalorycznych na własną rękę. Ustalając Twoją indywidualną dietę, uwzględniam potrzeby zdrowotne organizmu, jednocześnie mając na uwadze preferencje żywieniowe użytkownika. W praktyce ułatwia to nie tylko etap pozbywania się nadmiarowych kilogramów, ale może przełożyć się na trwałe zmienienie nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Indywidualnie dopasowana

Planując taką dietę, można szukać gotowych jadłospisów lub wybrać drogę indywidualnej współpracy z dietetykiem. Przygotowane zawczasu rozpiski też mogą mieć swoje plusy, lecz przy takiej kaloryczności dostępnych będzie mniej schematów, a przede wszystkim nie uwzględniają one trybu życia czy preferencji danej osoby. Zwykle naprawdę trudno jest znaleźć wariant, w którym wszystko będzie Ci smakować. Sama liczba posiłków może z kolei niekoniecznie odpowiadać temu, jak układasz sobie dzień, ponieważ wiele zależy w tym zakresie od tego, jakie obowiązki się wykonuje, czy jak reaguje sam organizm. Jeśli skontaktujesz się ze mną, ustalimy dokładnie, czego oczekujesz względem takiej diety, układając plan adekwatny do potrzeb Twojego organizmu.

Jak przebiega cały proces?

Możesz skontaktować się ze mną za pomocą e-maila, strony internetowej, przez media społecznościowe lub drogą telefoniczną. Pierwsza konsultacja jest darmowa, a co więcej niezobowiązująca. Podczas konsultacji ustalimy, jakiej diety potrzebujesz i czego oczekujesz po całym procesie. Następnie otrzymasz ode mnie wywiad dietetyczny, który pozwoli mi poznać dokładniejsze preferencje. Zawarte jest w nim również pytanie o model sprzętu Thermomix, celem dostosowania przepisów dopasowanych do jego możliwości. W tym miejscu warto podkreślić, że dieta na TM zawiera moje autorskie przepisy lub modyfikacje dań z platformy. Dania dostępne na Cookido są objęte prawami autorskimi i nie jest możliwe ich wykorzystanie 1:1 w dietach. Dodatkowo pojawiają się także przepisy tradycyjne, m.in. sałatki, kanapki czy desery chia, które szybciej będzie wykonać bez TM.
Na etapie wywiadu sprawdzę nie tylko to, jakie produkty lubisz, a także których unikać, biorąc pod uwagę stan zdrowia czy przyjmowane leki. W kolejnym kroku określisz, czy stawiasz na dietę 7- czy 14-dniową i wkrótce otrzymasz gotowy jadłospis na Thermomix z uwzględnieniem zapotrzebowania i trybu życia.
Wszystko odbywa się zatem tak jak przy konsultacjach z dietetykiem w gabinecie lekarskim, lecz w tym przypadku proces ten przebiega całkowicie zdalnie. Do diety dołączam dodatkowo materiały uzupełniające, w tym choćby rozpiskę dobrych jakościowo produktów oraz zamienników żywności, dzięki którym nie musisz się obawiać o monotonię.

Dlaczego warto zdecydować się na spersonalizowaną współpracę?

Przede wszystkim masz gwarancję, że plan żywieniowy będzie dokładnie taki, jak chcesz, a wszystkie posiłki będą odpowiednio smaczne i pozbawione produktów, za którymi nie przepadasz. Możesz się ze mną skontaktować w każdym momencie współpracy, możliwe będą zmiany w jadłospisie czy choćby poprawienie kaloryczności diety. Umożliwiam kontaktowanie się ze mną nawet już po zakończonej diecie, więc możesz wtedy rozwiać swoje wszelkie wątpliwości i zrozumieć w pełni, jak korzystać z przepisów na Thermomix
Warto pamiętać, że dieta 2000 kcal z Thermomix sprawdzi się przede wszystkim dla mężczyzn będących na redukcji kalorycznej czy bardzo aktywnych kobiet. Urządzenie znacząco ułatwia przygotowanie wartościowych i smacznych posiłków, choć trzeba z niego odpowiednio korzystać. Możesz się tego nauczyć, korzystając z indywidualnie dopasowanego jadłospisu. Zapraszam do współpracy.

Podobała Ci się strona?

Wystaw nam ocenę!

Średnia 0 / 5. Liczba głosów: 0

Nikt jeszcze nie zagłosował. Bądź pierwszy!

Popularne wpisy