W niedzielny poranek pojawił się mały konkurs na naszym Facebook’u ! Tak jak obiecałyśmy, Ugryź Zdrowie i Thermomix z Rudą przygotowałyśmy dla Was tygodniową dietę!

Zasady są bardzo proste, a ich wykonanie zajmuje dosłownie chwilę! Wystarczy się tylko zalogować na Facebook’a i wykonać kilka poniższych kroków ! Następnie w wiadomości na Facebook’u otrzymacie link i hasło dostępu do diety i listą przepisów na Cookido.

👉Dietę otrzyma każdy kto:
 polubi strony Thermomix z Rudą i Ugryź Zdrowie
 zaprosi znajomych do polubienia stron i zabawy
 pod postem obowiązkowo zostawi komentarz: „Gotowe!”
udostępnij post na moim Facebook’u lub Thermomix z Rudą  Emotka

 

Nasza tygodniowa dieta o kaloryczności ok 1500kcal dziennie pozwoli rozpocząć proces redukcji masy ciała. Dieta na Thermomix 1500kcal sprawdzi się głównie u kobiet, ale Panów też zapraszamy! Panowie powinni zwiększyć ilość kalorii do 2200-2500kcal/ dziennie poprzez zwiększenie ilości kasz, makaronów lub mięsa. Zadbałam o to, by przepisy były odpowiednio zbilansowane o odpowiednio wysokiej ilości błonnika i odpowiednich proporcjach BTW (20/30/50) w diecie. Wszystko to z użyciem Thermomix 💞

 

📌Pamiętaj❗️Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie energetycznie i aby skutecznie rozpocząć proces redukcji należy uciąć ok 200-500 kcal dziennie z naszego całkowitego zapotrzebowania.
📌Dodatkowo, każda nawet najmniejsza aktywność fizyczna ⛹️‍♂️🏋️‍♀️🤸‍♀️🤼‍♀️🏇🧘‍♀️🏄‍♀️🤽‍♂️🏊‍♂️🤽‍♀️🚣‍♀️🏇🚵‍♂️🚴‍♀️🧗‍♀️ jest wskazana!
Rób to co lubisz a nie to co robią inni, bo jak nie lubisz to nie będziesz chętnie ćwiczył! Idź na siłownie i spróbuj zajęć grupowych, jak lubisz grać w piłkę, poszukaj w swojej okolicy amatorskich zespołów i dołącz!

Zacznij Nowy Rok zdrowo i lekko z Thermomix💓☯️

Przepisy wykorzystane w jadłospisie są własnościa marki Vorwerk i zostały poddane modyfikacjom potrzebnym do stworzenia tego jadłospisu.

 

Dwie młode kobiety

ZadzwońNapisz
Napisz do nas
i umów darmową konsultację

667 126 157